REZERVASYON İÇİN ARAYIN
0 (216) 388 22 74 - 0 (542) 748 77 54

Hakkımızda

AĞDAŞ Grubu faaliyetlerine 1958 yılında kara yolu yolcu taşımacılığı ile başladı.

1978 yılına kadar sadece kara yolu yolcu taşımacılığında yer alındı. O yıl S.S. Anadolu Yakası Otobüsçüler Kooperatifi kuruldu ve personel taşımacılığının temelleri atılmış oldu.

1985 yılında Türkiye’deki ilk Personel taşımacılığı şirketlerinden biri olan AĞDAŞ turizm kuruldu. Ve personel taşımacılığına başladı.

Uzun vadede giderek büyüyen AĞDAŞ TURİZM bu yapılanmayı; müşteri memnuniyeti, iş yapış tarzının farklılığı ve karşılıklı güven neticesinde birçok büyük kuruluşun dikkatini çekmiş ve ilerlemesini devam ettirmiştir.

Turizm, Personel ve Öğrenci taşımacılığı dendiğinde güven,disiplin, kaliteyi akla getiren firmamız, bugün şirket merkezi Mahmutbey’de olmak üzere Anadolu, Avrupa, Gebze Bölgede üç ayrı yerleşkede ofisleri ile mevcut ve potansiyel müşterilerine hizmet vermektedir.

AĞDAŞ Turizm bünyesinde üst yönetim tarafından toplam kalite yönetimi uygulamalarına geçilmesine karar verildi. ISO 9001 Kalite belgesi, ISO 14001 Çevre belgesi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği belgesi, T.S.E. HYB. ,Karayolları K1, Karayolları K2, Karayolları A1, Karayolları D2 , A Grubu Acenta belgesi ile belgelendirildi.

Turizm, Personel Taşımacılık ,Servis Taşımacılığı ,Transfer sektöründe 54. Yılını tamamlayan Ağdaş Turizm,2010 yılında yelpazesini genişletme yolunda adımlar atmış ve Acente birimini de ekleyerek Tatil Bugün Seyahat Acentesini kurmuştur. Türkiye’nin 7 bölgesine düzenlenen kültür turları, dünyanın birçok ülkesi için hazırlanan gezi programları, münferit gözde otel seçenekleri ile paket tur programları da bünyesinde bulunmaktadır. Kongre ve toplantı organizasyonlarınızda, incentive departmanı ile hizmet vermekte olup aynı zamanda günübirlik gezi programları da düzenlemektedir. Düzenlemiş olduğumuz turlarda misafirlerimizin arzu ve istekleri doğrultusunda transport departmanımız tarafından otobüs ve VIP transfer hizmetleri de verilmektedir. Sektörde lider bir firma olma yolunda ilerleyen misafir memnuniyetini ön planda tutuyor olup misafirlerimize en iyi hizmeti vermek için bünyesinde profesyonel, deneyimli personel bulundurmaktadır.

Misafirlerimizin Rezervasyonları sırasında başlayan kaliteli hizmetin devamı olarak misafirin tur saatinden başlayıp tur devamında ve tur dönüşü otobüs sonrası transferlerde de bu ilgiyi göstermekten çekinmiyoruz.

Kongre ve fuar organizasyonları için kullanacağımız mekanın ve programın belirlenmesinde Tatil Bugün operasyon departmanı sizinle hareket ederek o listenin şekillenmesini ve sorunsuz işlemesini sağlar. Konukların uçak ve/veya otobüs ile ulaşımları, tüm gezi ve transfer hizmetleri, her türlü banket hizmetleri; kokteyl, hoş geldiniz yemeği, gala yemeği, eğlence programları, kahve molaları, boş zamanları değerlendirmek için aktiviteler; çevre gezileri, çeşitli turnuvalar, yarışmalar, oyunlar, animasyonlar, fotoğraf çekimi, video çekimi gibi hizmetler, basın ilişkileri, firmalar bayiler arası her türlü diyalog, teknik hizmetler; toplantı için gerekli ekipmanlar, salon içi süsleme, her türlü hediyelik eşya yapımı, her türlü matbaa ve reklam malzemelerinin yapımı tarafımızca yapılan hizmetlerdir.

Her türlü bayi toplantısı, seminer, promosyon ve organizasyonlarınız için en iyi otellerle ve en iyi destek kuruluşlarıyla çalışarak, organizasyonlarınıza renk katacak yeni fikirlerle, istikrarlı amatör ruhlu profesyonel kadromuz ve gelişen teknolojiyi yakalama çabamız projenizin her adımdaki desteğimizle birlikte yapılacak tüm düzenlemeleri size farklı farklı seçenekler ile sunuyoruz

Yurtiçi kültür turları, mavi yolculuklar da özel gezi gruplarına otel belirlemelerden başlayarak, ulaşım detayları, alternatif etkinlikler ve geziler belirlenmesine kadar her türlü servisi size farklı farklı seçenekler ile sunuyoruz.

Türkiye'nin 7 Farklı bölgesinde bulunan binlerce tarihi ve doğal güzellikleri, profesyonel kokartlı rehberlerimiz eşliğinde, (2010 model üzeri otobüsler,31 lik 2013 model üstü yarım otobüsler,2013 model üzeri 29 lük ve 27 lik midibaslar olmak üzere farklı ulaşım araçlarımız ile geziler düzenlemekteyiz. Bölgelerimizde yer alan en uygun otel ve restoranlarda konaklama yaparak gezilerimizde kaliteyi her daim ön planda tutuyoruz. Gerek münferit gerekse grup organizasyonlardaki başarılarımız sayesinde her geçen gün ülke güzellikleri biraz daha tanınmasında ve anlaşılmasında katkıda bulunuyoruz. Türkiye ‘de kültür turlarının öncüsü olma yönünde ilerleyen acentemiz, farklı program ve turlar ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti talepleriniz için talepleriniz dünyanın tüm önemli havayolları ile online bağlantılı merkezi rezervasyon sistemi ile anında değerlendirilir. Yaptıracağınız dış hat rezervasyonlarınız için geçilecek teyid mesajıyla rezervasyona ait tüm teknik bilgiler fiyat, tarih değişikliği ve iptal şartları gibi önemli ayrıntılar bilgilerinize sunulur.

Tüm yerli ve yabancı misafirler için, yurtiçinde deneyimli şoförlü araçlarımız ve profesyonel rehberlerimiz eşliğinde, Türkiye’de ki tüm şehirler için istediğiniz tur programları ve seçenekleri sunmaktadır.

Günümüzde iş seyahatleri profesyonel deneyim gerektiren bir alan haline gelmiştir. İş seyahatlerinizin başarılı geçmesi acentelerin uzmanlık alanı ve deneyimine bağlıdır. Bunu için tüm hizmetlere tek noktadan ulaşabileceğiniz Tatil Bugün’ün uzmanlaşmış kişilerden oluşan farklı departmanlarıyla iş seyahatlerinizi profesyonel bir şekilde sağlamaktadır. Uçak biletleri, otel rezervasyonları, vize işlemleri, transfer hizmetleri, uluslar arası kongre kayıtları, uluslararası seyahat sigortası taleplerinizi tümünde hizmet vermektedir.

NEDEN TATİL BUGÜN?

%100 misafir memnuniyeti ilkesini benimseyen firmamız misafir odaklı hizmet anlayışı ile misafirlerimizin tekrar Tatil Bugün’ü tercih etmelerini sağlamaktadır. En iyi fiyatı bulabileceği misafirlerimizin kaliteli hizmeti en uygun fiyata almasını sağlamak ve fiyat konusunda misafirimize güven vermektir.

Misafirlerimizin her an ; Online Satış Kanallarımız, Çalışmakta olduğumuz Fırsat sitelerimiz, Adwors reklamları ve Yüz yüze görüşme imkanı sağlayabilecekleri temsilcilerimizle ulaşmaları kolaylaştırmaya çalışmaktayız.

SERTİFİKALARIMIZ